Кошик
254 відгуків
Шановні клієнти! Прохання ціни уточнювати за телефоном!

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

ФОП "Радчук Руслан Вікторович"
+380 (50) 562-40-60
+380 (97) 313-21-22
+380 (68) 224-89-62
Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща)
влево
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 2
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 3
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 4
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 5
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 6
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 7
 • Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща), фото 8
вправо

Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща)

 • Під замовлення
 • Код: 000003769
clockВідправка з 29 липня 2024

29 900 ₴

+380 (50) 562-40-60
Менеджер інтернет-магазину
 • +380 (97) 313-21-22
  Менеджер інтернет-магазину
 • +380 (68) 224-89-62
  Магазин, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
 • +380 (98) 474-70-08
  Магазин, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
 • +380 (96) 274-37-95
  Сервіс-Центр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики

Інверторний зварювальний апарат Magnum 235 Dual Pulse Synergia LCD - це вдосконалений висококласний мігомат, який пропонує повний синергічний контроль та подвійний імпульс, що є безпрецедентним у цьому ціновому класі. У пристрої ми можемо використовувати синергічні програми, завдяки яким можна буде автоматично вибирати параметри для зварювання вуглецевої сталі, нержавіючої сталі або алюмінію. Перевагою моделі 235 є дуже високий робочий цикл 60% при струмі 200А. Крім того, пристрій оснащений сучасним - дуже читабельним РК-дисплеєм.

ПОВНИЙ НАБОР ВКЛЮЧАЄ:

 • Зварювальний апарат Magnum MIG 235 DUAL PULS Synergia LCD
 • Зварювальний пальник MIG / MAG типу MB 25 - 3м
 • Тримач електрода - 1 шт.
 • Тримач маси - 1 шт.
 • Кабельні стяжки - 2 шт.
 • Тефлонова вставка для алюмінієвого дроту - 1 шт.
 • Сталева спіральна вставка для ручки - 1 шт.
 • Набір роликів для протяжки
 • Набір контактних накінечників
 • Газовий шланг - 1 шт

ПРОГРАМИ СИНЕРГІЇ СИНЕРГІЇ MAGNUM MIG 235 DUAL PULS

MIG без пульсації - елементи управління: 2T, 4T, SPOT, CSPOT

 • Fe CO2, діаметр: 0,8 / 1,0 - Вуглецеві сталі в CO2-екрані
 • Fe Ar 82, діаметр: 0,8 / 1,0 - Вуглецеві сталі в екрані газової суміші Ar + CO2

Одиночна пульсація PMIG - елементи управління: 2T, 4T, S2T, S4T, SPOT, CSPOT

 • Fe Ar82, діаметр: 0,8 / 1,0 - Вуглецеві сталі в газовому екрані Ar + CO2
 • CrNiAr98, діаметр: 0,8 / 1,0 - нержавіючі та кислотостійкі сталі в аргоні або аргоновому екрані з 2% СО2
 • Al Ar, діаметр: 1,0 / 1,2 - Чистий алюміній в аргоновому екрані
 • AlMg Ar, діаметр: 1,0 / 1,2 - Алюмінієві сплави з магнієм в аргоновому екрані
 • AlSi Ar, діаметр: 1,0 / 1,2 - Алюмінієві сплави з кремнієм в аргоновому екрані

Подвійна пульсація DPMIG - елементи управління: 2T, 4T, S2T, S4T

 • Fe Ar82, діаметр: 0,8 / 1,0 - Вуглецеві сталі в газовому екрані Ar + CO2
 • CrNiAr98, діаметр: 0,8 / 1,0 - нержавіючі та кислотостійкі сталі в аргоні або аргоновому екрані з 2% СО2
 • Al Ar, діаметр: 1,0 / 1,2 - Чистий алюміній в аргоновому екрані
 • AlMg Ar, діаметр: 1,0 / 1,2 - Алюмінієві сплави з магнієм в аргоновому екрані
 • AlSi Ar, діаметр: 1,0 / 1,2 - Алюмінієві сплави з кремнієм в аргоновому екрані.

MMA - Доступні функції: HOT START, ARC FORCE, ANTI STICK, VRD

НАЙВАЖЛИВІ ПЕРЕВАГИ ПРИСТРОЮ:

IGBT - сучасні біполярні транзистори, що забезпечують мінімальні електромагнітні перешкоди та низькі втрати потужності. Вони підвищують ефективність та збільшують надійність джерела живлення. Вони забезпечують високу частоту перемикання, забезпечуючи тим самим миттєве регулювання струму до змін параметрів під час зварювання.

2T / 4T - при 2Т процес зварювання відбувається після натискання кнопки пуску, а коли кнопка відпущена, процес зварювання зупиняється. 4Т особливо корисна у випадку довгих зварних швів, а також під час роботи, коли нам потрібно вільно маневрувати рукояткою, наприклад, при зварюванні труб. Після натискання та відпускання кнопки дуга запалюється, лише друге натискання та відпускання завершує процес.

S4T СПЕЦІАЛЬНИЙ 4Т РЕЖИМ - після натискання та відпускання кнопки на зварювальній ручці газ буде текти через встановлений час (Preg), а зварювальна дуга запалиться. Напруга пускової дуги буде збільшена на встановлене користувачем значення (HotI) і опуститься до основного значення зварювального струму в заданий час (Slop). Дуга буде утримуватися, доки кнопка не буде натиснута і відпущена знову. Коли він випущений, струм (Slop) опуститься до кінцевого струму (EndI) - заповнення кратера. Потім дуга загасне, і захисний газ витече у встановлений час (повідомлення).

PULS - забезпечує кращий перехід сполучного в зварюваний матеріал, що значно покращує контроль процесу зварювання та якість самого зварного шва. Використання імпульсного струму дозволяє отримати зварений шов, що відрізняється дрібнокристалічною структурою та стійкістю до утворення гарячих тріщин. Це дозволяє працювати на всіх посадах і особливо корисно на вимушених позиціях. Забезпечує менший тепловий вплив і працює з більш тонкими матеріалами або матеріалами з підвищеною теплопровідністю, такими як алюмінієві сплави. Зменшує кількість бризок.

ДВОЙНИЙ ІМПУЛЬС - забезпечує кращий перехід сполучного в зварюваний матеріал, що значно покращує контроль за процесом зварювання та якість самого зварювального шва. Це дозволяє працювати на всіх посадах і особливо корисно для вимушених посад. Забезпечує менший тепловий вплив і працює з більш тонкими матеріалами або матеріалами з підвищеною теплопровідністю, такими як алюмінієві сплави. Зменшує кількість бризок. Найдосконаліший метод зварювання, при якому імпульси струму виникають у двох діапазонах, завдяки чому ми отримуємо оптимальну естетику торцевого зварного шва, так званий ефект масштабу.

VRD - Ця функція знижує напругу в режимі без навантаження. Протягом мілісекунд після завершення зварювання напруга на паличному електроді вирівнюється до безпечного рівня. Правильна напруга не відновлюється доти, доки дуга не зачепиться. Це мінімізує ризик ураження електричним струмом. У крайньому випадку це ускладнює запалювання дуги.

ПОВНА СИНЕРГІЯ - функція, що полегшує вибір оптимальних параметрів у процесі зварювання. Використовуючи запрограмовані дані, джерело автоматично регулює швидкість дроту до зварювального струму. Це прискорює початок робіт, виключає ризик неправильних налаштувань, що негативно впливають на якість і зовнішній вигляд зварного шва. У моделях із повною синергією вибір параметрів базується на таких ключових параметрах, як тип матеріалу, що зварюється, діаметр використовуваного дроту, тип захисного газу та товщина зварюваного елемента.

ІНДУКЦІЯ - дозволяє оптимізувати процес зварювання залежно від товщини зварюваного елемента та умов зварювання. Зменшення індуктивності робить дугу більш стабільною та концентрованою, а отже, більшим плавленням у матеріал. Збільшення індуктивності, що корисно при зварюванні тонких деталей, створює більш текучий басейн. Дуга стає м'якою, кількість бризок зменшується. Ця функція корисна для тонких елементів і в процесі зварювання паянням, щоб уникнути пошкодження захисного шару цинку.

Паяння - це метод, який значною мірою нагадує зварювання MIG / MAG, але енергія, що подається в цьому випадку, значно нижча. Паяльне зварювання застосовується для з’єднання тонких листів шаром цинку. Описаний спосіб являє собою процес склеювання, при якому припій плавиться, а не матеріал, з яким ми працюємо. Друга частина назви, MIG / MAG, походить від використання методу плавлення дроту в електричній дузі, оточеного захисним газом, а також підготовки краю матеріалу так само, як для традиційного зварювання. Однак метод зварювання припоєм застосовується не тільки для склеювання оцинкованих листів, але і тонких листів з нержавіючої сталі та різних з'єднань, напр. кислотостійка сталь зі звичайною якісною сталлю або мідь зі сталлю.

SLOW FEED - регулювання швидкості подачі дроту, забезпечує стабільне запалювання дуги, особливо у випадках високої швидкості її подачі. Це мінімізує ризик дефектів зварювання та бризок на початку зварювання.

SPOT WELDING SPOT + CSPOT - пристрій буде автоматично контролювати тривалість зварного шва і перерву між зварними швами, поки кнопка не буде відпущена. Таким чином можна зробити серію зварних швів без необхідності безперервного натискання та відпускання кнопки на зварювальному пальнику. Точкове зварювання полегшує не тільки початкове стикування елементів, але і при правильному використанні зменшує ризик деформації матеріалів.

ВИПАДЖЕННЯ СТРУМУ / ДУГИ - уповільнює охолодження басейну та покращує наповнення сполучною речовиною. Поступово зменшує зварювальний струм від базового значення до встановленого кінцевого значення. Це значно зменшує ризик кратера, тобто дефекту зварювання, збільшуючи ризик розтріскування зварного шва.

GAS POST - витрата газу після зварювання. Він захищає озеро від шкідливого впливу атмосферного повітря. Відсутність додаткового газового екрану може призвести до окислення шва. Регулювання виражається в секундах.

PRE GAS - потік газу перед запалюванням дуги. Він захищає озеро від шкідливого впливу атмосферного повітря. Попередньо очищає зварений матеріал. Регулювання виражається в секундах.

ПЕРЕКЛЮЧАТЕЛЬ ПЕРЕГРУЗКИ - вбудований захист від перегріву пристрою, що продовжує термін його служби.

EUROCONNECTOR - забезпечує взаємозамінне використання різних типів рукоятки.

Основні
ВиробникMagnum
Країна виробникПольща
Гарантійний термін12 міс
Вага14.5 кг
Ступінь захисту IP21
Напруга живильної мережі220 В
Частота струму50 Гц
Максимальний зварювальний струм200 А
Мінімальний зварювальний струм30 А
Номінальна споживана потужність5.7 кВт
Максимальна температура навколишнього середовища30 град.
Мінімальна температура навколишнього середовища-10 град.
Максимальний діаметр дроту1.2 мм
Мінімальний діаметр дроту0.6 мм
Тривалість навантаження60 %
Ємність котушки для зварювального дроту15 кг
Механізм подачі дротуМетал
Завантаження дротуБічна
Тип підключення рукаваЄвро роз'єм
Інформація для замовлення
 • Ціна: 29 900 ₴
Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща)Інверторний зварювальний напівавтомат MAGNUM MIG 235 DUAL PULS SYNERGIA LCD (Польща)
Під замовлення
29 900 ₴
+380 (50) 562-40-60
Менеджер інтернет-магазину
 • +380 (97) 313-21-22
  Менеджер інтернет-магазину
 • +380 (68) 224-89-62
  Магазин, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
 • +380 (98) 474-70-08
  Магазин, ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
 • +380 (96) 274-37-95
  Сервіс-Центр

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner