



793,60 ₴
МАСКА ХАМЕЛЕОН W311
Область застосування: завдяки своїй ціні, широко застосовується на малих підприємствах і в побутовій сфері. Тільки для Mig / Mag зварювання.
Експлуатаційні умови: відрегулювати рівень затемнення, закріпити на голові, при підпал дуги маска автоматично буде переходити зі світлого стану в затемнене і назад
ХАРАКТЕРИСТИКИ
Ступінь затемнення: Din 9
Сертифікати: ESC, CE, SGS
Швидкість спрацьовування затемнює фільтра в межах: <1 / 10'000сек при кімнатній температурі
Час затримки: 0.25 ~ 0.70 сек
Область огляду: 92х42 мм.
Розмір вікна світлофільтру: 110х90х9 мм
Батарея: комбінована сонячна + літієва (мінімальний час роботи 5000 робочих годин)
Кількість сенсорів: 2
Варіанти кольору маски: Чорний
Робоча температура: від -5 ° C до +55 ° C
Матеріал: Нейлон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gradient |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Вага | 0.45 кг |
| Максимальна робоча температура | 55 град. |
| Мінімальна робоча температура | -5 град. |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Час спрацьовування | 0.1 мс |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Регулювання затримки зняття затемнення | Ні |
| Регулювання щільності затемнення | Ні |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 5 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Живлення маски | Фотоелемент, Акумулятор |
| Оглядове вікно | |
| Ширина оглядового вікна | 100 мм |
| Довжина оглядового вікна | 60 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Довжина світлофільтру | 9 мм |
| Висота світлофільтру | 90 мм |