
36 500 ₴
Зварювальний інвертор PROMIG 251NB, працює в режимах MIG c газом/ без газу, може використовуватися 15кг котушка.
Зварювальні апарати MegaTec – відмінний вибір для всіх видів виробництв і будівництва. Завдяки вдосконаленій технології виробництва, апарати Megatec можуть похвалитися високою потужністю і продуктивність при менших витратах енергії. Завдяки технології IGBT (Біполярних транзисторів з ізольованим затвором) вдається досягти більшої продуктивності при меншому розмірі і вазі.
При цьому, ця технологія в купе з системою контролю дозволяє уникати перенапруження та перегріву апарату.
Додаткова інформація:
Комплектація:
| Діаметр електрода, мм | 0,8 - 1,0 MIG |
| Зварювальний струм хв., А | 50 |
| Зварювальний макс. струм, А | 250 |
| Частота, Hz | 50/60 Нz |
| Тривалість включення (ПВ), % | 60%-191А |
| ККД, % | 80% |
| Джерело енергії для зварювання | IGBT. Інвертор |
| Тип зварювання | MIG/ММА |
| Струм зварювання | Постійний |
| Антиприлипання електрода | немає |
| Пуск з гарячого стану | немає |
| Форсаж дуги | так |
| Синергія | немає |
| Контактний запал дуги | так |
| Pulse | немає |
| 2Pulse | немає |
| Термозахист | так |
| Наявність дисплея | так |
| Система подачі дроту | 2 ролика, котушка до 15 кг |
| Клас ізоляції | F |
| Клас захисту | IP21S |
| Охолодження | повітряне, примусове |
| Можливість роботи від автономного генератора | немає |
| Кількість фаз | 1 |
| Напруга живлячої мережі, В | 220 В |
| Робоча напруга, В | MIG:16.5-26.5 MMA:22-28 |
| Споживаний струм, А | 29-48,8 |
| Споживана потужність, кВт | 10,6 |
| Напруга холостого ходу, В | У 56 |
| Для дому і дачі | немає |
| Напівпрофесійне | немає |
| Професійне | так |
| Вага, кг | 23,2 кг |
| Ширина, мм | 510 |
| Висота, мм | 243 |
| Довжина, мм | 492 |
| Гарантійний термін, міс. | 36 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MegaTec |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 23.2 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Ємність котушки для зварювального дроту | 15 кг |
| Завантаження дроту | Бічна |
| Максимальний діаметр дроту | 1 мм |
| Максимальний зварювальний струм | 250 А |
| Мінімальний діаметр дроту | 0.8 мм |
| Мінімальний зварювальний струм | 50 А |
| Напруга живильної мережі | 220 В |
| Номінальна споживана потужність | 10.6 кВт |
| Тривалість навантаження | 60 % |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Тип підключення рукава | Євро роз'єм |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 243 мм |
| Довжина | 492 мм |
| Ширина | 510 мм |