


3 336,30 ₴
Зварювальна маска – запорука здоров'я і безпеки людини під час проведення зварювальних робіт. Професійно займаючись зварюванням не варто нехтувати захистом очей в процесі роботи. Маска є засобом індивідуального захисту зварника і використовується, щоб уберегти очі від запалення рогівки, опіку сітківки, а також для захисту обличчя та шиї від впливу високої температури, ультрафіолетових променів, а також від бризок розплавленого металу й іскор.
Будова всі маски зварювальника ґрунтується на загальному принципі. Захист для особи і шиї від початкових механічних (частки металу і т. д.) і температурних впливів - це пластиковий шолом з вбудованим на рівні очей світлофільтром, який відсікає ультрафіолетове випромінювання і знижує світлову навантаження до допустимих значень. У простому варіанті у світлофільтру одна ступінь затемнення, а в більш складних моделях світлофільтр автоматично змінює рівень затемнення в процесі роботи. Маску з автоматично затемнюємbv світлофільтром часто називають маска хамелеон. Тип маски по фільтру підбирають залежно від інтенсивності зварювально-монтажних робіт і види зварювання. Всередині шолома-маски встановлено наголов'я з м'яким подкладом і регулюванням під потрібний обсяг голови.
Зварювальна маска S777 Silver Flag Optech – маска-хамелеон, це означає, що в якості фільтруючого елемента застосовується автоматично затемняється світлофільтр. За регулювання чутливості фільтра і рівня затемнення відповідають ручки зовні на шоломі. Початок зварювання виявляється оптично – два незалежних сенсора розташовуються з обох сторін від світлофільтра. Для роботи маски встановлено сонячний елемент живлення, підстрахування у вигляді додаткової змінної батарейки немає. Наголов'я дозволяє підлаштувати його під потреби конкретної людини – можна відрегулювати ширину, висоту, кут нахилу, а також відстань до зварювального скла.
Маска з маркуванням S777 Silver Flag відрізняється оригінальним дизайном
Стандартний комплект маски складається з:
| Тип маски | хамелеон |
| Розміри світлофільтру | 110 x 90 x 9 мм |
| Оглядове вікно | 98 х 43 мм |
| Час спрацьовування | 0.04 мс |
| Затримка відкриття | 0.25 - 0.8 з |
| Оцінки оптичних класів | 1/2/1/1 |
| Харчування | сонячна батарея |
| Захист очей | ІК/УФ до DIN16 |
| Робота в режимі TIG зварювання | від 5А |
| Область застосування | MMA MIG/MAG CUT PAW |
| Режим зварювання/шліфування | є |
| Кількість сенсорів | 2 |
| Контроль самозатемнения | є |
| Рівень затемнення (темний стан) | DIN 9-13 |
| Рівень затемнення (світлий стан) | DIN 4 |
| Діапазон робочих температур | від -5 до +55°С |
| Вага | 0.45 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Optech Labcenter |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Вага | 0.45 кг |
| Захист від випромінювання | Інфрачервоного, Ультрафіолетового |
| Час спрацьовування | 0.04 мс |
| Вид зварювальної маски | Маска хамелеон |
| Світлий стан, DIN | 4 |
| Мінімальна ступінь затемнення, DIN | 9 |
| Максимальна ступінь затемнення, DIN | 13 |
| Живлення маски | Фотоелемент |
| Оглядове вікно | |
| Ширина оглядового вікна | 98 мм |
| Довжина оглядового вікна | 43 мм |
| Розміри світлофільтру | |
| Ширина світлофільтру | 110 мм |
| Довжина світлофільтру | 9 мм |
| Висота світлофільтру | 90 мм |