
Відправка з 18 квітня 20268 183,70 ₴
Показати оптові ціниБалон вуглекислотний 10 л призначений для зберігання і транспортування газу. Балон абсолютно безпечний при експлуатації і не вимагає виконання спеціальних умов при переміщенні. Він виготовляється з вуглецевої сталі і має форму циліндра зі сферичним дном. Верхівка балона називається горловиною і має також сферичну форму. До її внутрішньої частини кріпиться вентиль, а на зовнішню поверхню надівається ковпак, який виконує захисну функцію. Все вуглекислоті балони забарвлюються в чорний колір і мають напис жовтого кольору «СО2». Газ міститься в балоні під тиском близько 14,7 МПа, тому корпус повинен витримувати певні навантаження і володіти необхідними властивостями. Всі діючі балони проходять атестацію раз в п'ять років, під час якої їх розкривають, вивчають внутрішню поверхню і перевіряють на міцність. Після цього на балон наносять клеймо про переатестацію.
Технічні характеристики:
Обсяг - 10 л
Робочий тиск балона - 14,7 МПа
Діаметр циліндра - 160 мм
Довжина балона - 760 мм
Маса балона - 14 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GCM Group |
| Призначення балона | Для вуглекислоти |
| Об`єм | 10 л |
| Висота | 760 мм |
| Діаметр | 160 мм |
| Маса порожнього балона | 14 кг |
| Робочий тиск | 147 бар |
| Запірний пристрій | Вентиль |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Конструкція | Лита |
| Додаткові характеристики | |
| Опорний башмак | Ні |